Oaza modlitwy w Płocku

W dniach 8 -11 maja 3 osoby z naszej wspólnoty Ruchu Światło – Życie przebywały na tzw. OM-ie (Oazie Modlitwy). Oto krótkie świadectwo jednej z nich:

„Trzydniowe rekolekcje pod hasłem: ?Znajdź pomysł na siebie? minęły bardzo szybko. Rekolekcje prowadził zespół Full Power Spirit. W tak krótkim czasie można było wiele przemyśleć, przewartościować i zmienić swoje życie. Jak same hasło wskazuje były to rekolekcje, w czasie których mogliśmy zastanowić się nad tym czego w życiu szukamy. Jednak nie zawsze jest tak, że jeżeli nie mamy pomysłu na swoje życie, to musimy koniecznie go szukać. Ten plan już jest. Dla każdego człowieka Pan Bóg przygotował wspaniały plan, najlepszy z możliwych. Sztuką jest tylko usłyszeć głos Pana Boga i za Nim iść. Pewna dziewczyna  powiedziała, że dużo z osób, którzy przyjechali na te rekolekcje przyjechało po to, aby złapać Pana Boga za nogi i znaleźć u Niego pocieszenie. Dodała też bardzo ważną rzecz: aby po tych rekolekcjach złapać Pana Boga za rękę i iść z Nim przez życie. Bo droga z Panem Bogiem to najlepsza droga. Poruszającym momentem była Adoracja. To wtedy można było pobyć z Panem Jezusem sam na sam. Może nawet usłyszeć Jego głos. Wspaniała atmosfera, niesamowici młodzi ludzie, obecność Pana Boga sprawiają, że z takich rekolekcji nie chce się wracać.” (Uczestniczka)

 

Czytania na dziś
maj 2022
P W Ś C P S N
 1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031